O nas

zululu1016

HISTORIĘ WSPÓLNE RAZEM zapoczątkowała wiosną 2012r. akcja „Czysty park w Piasecznie”. Mieszkańcy wspierani przez kluby sportowe, służby mundurowe, samorządowców, przedsiębiorców, Kościół, media i inne organizacje postanowili zadbać o swoje otoczenie. Przyszło wiele osób, a atmosfera jaka zapanowała tamtego dnia pokazała wielki potencjał tkwiący we współdziałaniu. W konsekwencji powstał portal WspolneRazem.pl, gdzie każdy może wyrażać swoje opinie, proponować nowe rozwiązania i znaleźć ważne informacje. Do ruchu przyłączyli się mieszkańcy wszystkich gmin powiatu piaseczyńskiego: Piaseczna, Tarczyna, Prażmowa, Góry Kalwarii, Konstancina-Jeziorny i Lesznowoli.

Włączyliśmy się do wielu działań takich jak: Tataspartakiada, Bezpieczna Droga do Szkoły, Nauczyciel z Klasą, Gra na 4 Koła, Radosna Wigilia, Wolpreza, Olimpiada dla Patrycji, Dla Braci. Wzięliśmy udział w wielu akcjach społecznych, istotnych dla jakości życia i procesu integracji mieszkańców.

NASZYM CELEM JEST wykorzystanie siły naszego ugrupowania do skutecznego reprezentowania w samorządzie rozmaitych środowisk lokalnych. Dlatego też nasze programy powstały w oparciu o zapis setek rozmów z mieszkańcami.

JESTEŚMY grupą BEZPARTYJNĄ. Uważamy, że już czas na nową, wyższą jakość i nowe, wysokie standardy w naszych samorządach. Naszym etycznym mottem jest „Służba, a nie władza”. Tworzymy grupę pełną pasji, szczerze oddaną sprawom swojego otoczenia. Cenimy aktywność, uczciwość, otwartość, umiejętność współpracy i gotowość do nowych wyzwań.  

Aby osiągnąć ten cel będziemy startowali 16 listopada 2014 r. w wyborach samorządowych. Mamy swoich kandydatów na burmistrzów Piaseczna i Tarczyna oraz kandydatów na radnych do gminy w Tarczynie, Prażmowie i Piasecznie oraz kandydatów na radnych powiatu w Piasecznie, Lesznowoli, Konstancinie, Górze Kalwarii, Tarczynie i Prażmowie.

 

kontakt biuro@wspolnerazem.pl